Ziarno kukurydzy na popcorn

Nie wszyscy wiedzą, że nie każdy rodzaj ziarna kukurydzy uda nam się przerobić na popcorn. Aby tak się stało należy wybierać wyłącznie odpowiednie ku temu odmiany. Również kształt oraz wielkość wyprażonych kawałków popcornu zależny jest od gatunku ziarna z którego zostanie on przygotowany, najczęściej jest to motyl („butterfly”) lub grzyb („mushrooms”). Samo ziarno zaś jest także klasyfikowane indeksem wyprażalności czyli procentowym określeniem ilości „wystrzelonych” ziarenek w odniesieniu do wielkości użytej porcji. Biorąc pod uwagę wszelkie parametry jakościowe jak i handlowe służymy Państwu w fachowej pomocy oraz doradztwie.

Jesteśmy gotowi dobrać kukurydzę odpowiednią do zróżnicowanych potrzeb każdego z naszych klientów. Nasze surowce posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty jakości oraz są regularnie kontrolowane przez specjalistów jakości Europejskiego Centrum Badań Jakości Artykułów Rolno-spożywczych TÜV Rheinland Polska. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą – Państwa potrzeby zostaną fachowo skonfrontowane z dostępnymi rodzajami popcornu, co zaowocuje trafnie przygotowaną ofertą na ten surowiec.

PREFERRED Jumbo Mushroom

Ogromny popcorn w kształcie kulki! Te duże ziarna popcornu są idealne do powlekania ze względu na ich okrągłą, równą powierzchnię. Wysoka forma kulek i duże ziarna popcornu dla smakoszy sprawiają, że Jumbo Mushroom jest jedną z naszych najpopularniejszych marek popcornu.

Szybkość ekspansji: 1:28-32
Kształt: Grzyb
Opakowanie: worek 22.68kg

intercorn ziarna (2)

PREFERRED Platinium Butterfly

Butterfly to klasyczny styl popcornu – uwielbiany przez kinomanów i koneserów popcornu na całym świecie. Nasz popcorn Platinum eksploduje w bardzo duże, delikatne ziarna. Bardzo wysoki współczynnik ekspansywności na poziomie 1:45-50 pozwala na maksymalną rentowność. Popularny w branży kinowej i koncesjonowanej.

Szybkość ekspansji: 1:45-50
Kształt: Motyl
Opakowanie: worek 22.68kg

PREFERRED Miracle Mushroom

Jeśli szukasz zarówno popcornu o wysokiej ekspansji, jak i popcornu w kształcie kulki, wypróbuj nasz Miracle Mushroom. Miracle Mushroom to naprawdę doskonałe połączenie ekspansji, trwałości i okrągłego wyglądu. Jest szczególnie popularny przy zastosowaniu karmelu czy w innych słodkich polewach.

Szybkość ekspansji: 1:30-34
Kształt: Grzyb
Opakowanie: worek 22.68kg

PREFERRED Gold Jumbo Butterfly

Jeden z naszych bestsellerów, nasz popcorn Gold Butterfly jest bardzo wszechstronny z puszystymi, chrupiącymi, pysznymi ziarnami, które są zarówno szybko ekspandujące, jak i trwałe w przypadku pikantnych powłok. Ziarno Gold może być używane w prawie każdym zastosowaniu i jest bardzo popularnym wyborem u producentów wyrobów gotowych do spożycia np. popcornu do mikrofali.

Szybkość ekspansji: 1:40-54
Kształt: Motyl
Opakowanie: worek 22.68kg