Poznaj nasze smaki!

Obecnie w naszej ofercie dostępne są 3 różne smaki popcornu. Tradycyjny Słony oraz dwa smakowe: zielona cebulka oraz pieczony kurczak.

Mamy dla Was jednak niespodziankę wraz z nadejściem jesieni pojawi się u nas pięć kolejnych, nowych pysznych smaków. Jakie to będą? Dowiesz się niedługo. Czekając na nie, zapoznaj się z poniższą instrukcją jak prawidłowo zrobić nasz popcorn smakowy z saszetką.

Sposób przygotowania:

  1. Usuń foliowe opakowanie i umieść rozchyloną papierową torebkę w kuchence mikrofalowej zgodnie z umieszczonymi oznaczeniami.
  2. Ustaw kuchenkę mikrofalową na maksymalną moc i włącz na 2-3 minuty, nasłuchuj odgłosów prażenia. Popcorn jest gotowy, gdy pękanie następuje co 2-3 sekundy.
  3. Wyjmij ostrożnie gorącą torbę i wstrząśnij. Otwórz, uważając na gorącą parę. – Solony

3b . Wyjmij ostrożnie gorącą torbę. Otwórz, uważając na gorącą parę. – Smakowy

  1. Wsyp zawartość dołączonej saszetki smakowej jednocześnie potrząsając torbą z wyprażonym popcornem do momentu równomiernego rozprowadzenia posypki – Smakowy
  2. Smacznego ?

Przybliżony czas przygotowania w mikrofali: 1000W 1,5-2,5min; 800W 2-3min; 650W 2,5-3,5min. Ponieważ urządzenia różnią się miedzy sobą, powyższe informacje należy traktować jako wskazówki.